Nowe oświetlenie parkingu

Drodzy rozprzanie, żeby zrobić coś dobrego dla współmieszkańców wystarczy tylko zgoda zarządcy terenu, trochę determinacji w czasie negocjacji (to ja) i dużo pracy ze strony wykonawcy (druhowie OSP Rozprza).

Z radością informuję, że teren parkingu przy kościele, gdzie do tej pory panowały “egipskie ciemności” jest oświetlony, a tym samym bezpieczny. Temat ten, na prośbę mieszkańców i członków OSP Rozprza podjąłem na ostatniej sesji Rady Gminy. Radni zostali poinformowani, że wszelkie materiały potrzebne do budowy oświetlenia są, a prace związane z montażem wykonają druhowie OSP, więc inwestycja ta nie będzie generowała kosztów, które obciążałyby budżet gminy. Nie tracąc czasu przystąpiliśmy do działania. Efekt naszych wspólnych starań możemy zobaczyć na fotografiach.

mde
mde
mde

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *