Reklama w portalu i cele na maj: Dzień dziecka w OSP

Jesteśmy po zakończonym pierwszym miesiącu działalności naszego portalu. Wszyscy redaktorzy działają nieodpłatnie dla idei dostarczania informacji i rozwoju naszej Gminy. Wszystkie dotychczasowe inicjatywy finansowaliśmy z środków własnych. Chcąc robić rzeczy coraz większe i bardziej potrzebne mieszkańcom wiemy, że będą one także wymagające finansowo.

Wychodzimy z propozycją reklamy na naszym portalu. Statystyki pokazują że dotarliśmy do co drugiego mieszkańca naszej gminy w Kwietniu (ilość wejść 6682, ilość odwiedzonych podstron 12508). Bardzo często od czytelników dostajemy informacje, że nasz portal dociera bardzo daleko i wzbudza zainteresowanie. Rekordowo zanotowaliśmy 117 osób naraz na stronie na wpisie dotyczącym sprzątania lasu i akcji, która jest kontynuowana przez osoby/organizacje, które nominowaliśmy.

Wszystkie zarobione pieniądze udokumentujemy rachunkami a wydamy je na cele statutowe OSP (właściciela portalu) tj. na kulturę i rozwój naszej miejscowości i gminy. Pełny status do wglądu tutaj.

Aktualnie zbieramy pieniądze na Dzień Dziecka organizowany w OSP Rozprza. Po zakończonej akcji sporządzimy raport z efektów naszych starań. Na tą chwilę mamy już pierwsze firmy wspierające nas. To cieszy i buduje do działania. Im więcej będzie reklam firm lokalnych, tym bardziej ograniczymy reklamy firm losowych z systemu reklamowego Google, tak by poprawić czytelność portalu.

Na ten miesiąc zaplanowaliśmy także wydatki z własnych środków na oznakowanie naszych redaktorów w “akcji” – koszulki i kamizelki odblaskowe z naszym logo oraz kubki zwykłe i termiczne (termosy) dla osób kooperujących z nami w terenie. Część z nich przeznaczymy także jako gadżety w konkursach na Facebooku. Warto tu wspomnieć, że poza stroną oraz Facebookiem zaczynamy działania na Instagramie, co jest kolejną korzyścią dla reklamodawców.

Pierwszy miesiąc pokazał, że portal jest strzałem w dziesiątkę – w naszej redakcji panuje atmosfera motywacji i satysfakcji z działań, głównie dzięki Wam, mieszkańcom Gminy i odbiorcom naszego portalu.

Wszystkim redaktorom życzę niegasnącego zapału a odbiorcom wartościowych wpisów (nad jakością pracujemy, wybaczcie drobne błędy językowe – ponad nimi stawiamy rzetelność i szybkość działania).

Jeśli doceniacie nasze działania i chcecie wspomóc – o reklamie możecie porozmawiać z nami albo mailowo kontakt@rozprza.info lub na fanpage na Facebooku (wyślij wiadomość).

Koszt reklam (miesięcznie)

Twoja reklama będzie wyświetlona przy każdym wejściu, niezależnie od miejsca i ceny publikacji przez cały opłacony miesiąc, projekt graficzny w cenie:

50 zł netto w dolnej części strony, nielimitowana ilość banerów reklamowych,
100 zł netto pod pogodą w prawej belce, maksymalnie dwa banery reklamowe
200 zł netto w treści wpisów, maksymalnie dwa banery reklamowe
500 zł netto na samej górze strony (duży baner na całą szerokość) – tylko jedno miejsce reklamowe

Ponadto umożliwiamy publikację, specjalnie oznaczonego artykułu sponsorowanego od 200 zł netto.

Dla darczyńców, którzy nie wymagają reklamy także zapraszamy do kontaktu. Przypominam, nasz cel na ten miesiąc to organizacja jak najlepszego Dnia Dziecka w Straży OSP ROZPRZA.

Życzę kolejnego udanego miesiąca z lekturą naszego portalu.

REDAKCJA ROZPRZA.INFO
Łukasz Woźniakiewicz
Piotr Skrobek
Robert Kabziński
Robert Skorupa
Michał Misztela
Krzysztof Aleksandrowicz
Adrian Nadajewski
Dariusz Sekuła
Bartek Kołaciński
Mariusz Woźniakiewicz

kontakt@rozprza.info

Łukasz Woźniakiewicz

Autor: Łukasz Woźniakiewicz

Cześć! Mam na imię Łukasz i od urodzenia mieszkam w Rozprzy. Zawodowo zajmuję się programowaniem, marketingiem, reklamą i widocznością firm w internecie. Jestem także, ochotniczym strażakiem w OSP Rozprza. Wolny czas dzielę między dwie małe córki, żonę oraz kilka pobocznych projektów online jak Rozprza.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *