[STOP] Akcja sprzątania WSTRZYMANA!

Jak wynika z informacji od ostatniego nominowanego Piotra Miszteli (kandydata na Wójta Rozprzy w ostatnich wyborach – przypomina redakcja) obecny Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk nie przyjął nominacji #WyzwaniaSprzątania #TrashChallenge na maj/czerwiec, przełożył decyzję w czasie na miesiące wakacyjne, uzasadnił brakiem czasu swojego i duża ilością obowiązków pracowników.

Przyjęliśmy taką odpowiedź, spodziewaliśmy się jednak szybszej realizacji nominacji, głównie dlatego, że akcja ma na celu wykorzystanie czasu poza pracą (wcześniejsze akcje sprzątania odbywały się głównie w soboty/niedziele).

Jeśli akcja miałaby się na tym etapie całkowicie zakończyć, mamy nadzieję, że udało nam się naświetlić problem śmieci w naszej gminie oraz możliwe rozwiązania. Jedno po stronie mieszkańców by reagowali na śmiecenie czy wywożenie odpadów w miejsca nieodpowiednie oraz drugie, po stronie naszych władz by wprowadziły taka politykę zarządzania odpadami i dbania o czystość, by niedzielny spacer po lesie był przyjemnością.

Poinformujemy Państwa o rozwoju sytuacji na początku lipca 2019 jak otrzymamy więcej informacji z Gminy Rozprza.

Łukasz Woźniakiewicz

Autor: Łukasz Woźniakiewicz

Cześć! Mam na imię Łukasz i od urodzenia mieszkam w Rozprzy. Zawodowo zajmuję się programowaniem, marketingiem, reklamą i widocznością firm w internecie. Jestem także, ochotniczym strażakiem w OSP Rozprza. Wolny czas dzielę między dwie małe córki, żonę oraz kilka pobocznych projektów online jak Rozprza.info

Komentarze do “[STOP] Akcja sprzątania WSTRZYMANA!”

  1. Płacz bo akcja która sami sobie wymysyliscie została wstrzymana bo człowiek nie ma po prostu na to czasu jest przejawem hipokryzji, zresztą jak wszystko tutaj pod nią można podciągnąc, pseudo reporterzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *