“Pomagajmy Pomagać !!!”

Dwa tak proste słowa, a kierując się nimi możemy zmienić komuś jego swiat na lepsze, chociażby na krótką chwilę.

  W dniu dzisiejszym mieliśmy ogromną przyjemność dołożyć swoją małą cegiełkę właśnie w zmienianiu świata tych najmłodszych. Dzieciaki bo o nich jest mowa, wczoraj obchodziły swoje święto.

Dziś zaś jako portal ROZPRZA.INFO mieliśmy możliwość wspomóc organizację ich święta w Bełchatowie dołączając do Grupy  “BGO WYR4x4 czyli bełchatowskiej grupy offroadowej, której członkiem jest Łukasz jeden z naszych redaktorów, a więc nie może zabraknąć relacji z tego wydarzenia.

Główną atrakcją dla dzieciaków była możliwość przejażdżki autami terenowymi, oglądanie ich z każdej strony jak i wewnątrz. Zainteresowanie było ogromne, masa pytań ale to nic w porównaniu z widokiem ile radości mają te dzieciaki.

Frekwencja dopisała, przybyła spora ilość dzieci wraz z rodzicami jak i również bardzo duża grupa dzieci, które na co dzień nie maja rodziców. Dzieci z domu dziecka, bo głównie dla nich jak co roku jest organizowany tego typu festyn, choć na chwilę mogły się oderwać od rzeczywistości i bawić się na całego.
Na miejscu były również inne atrakcje przygotowane dla nich takie jak rowerki, przejażdżki motocyklami czy punkty gastronomiczne. 

Cieszymy się ogromnie, iż mogliśmy w jakiś sposób wspomóc organizację tego wyjątkowego dnia, za rok również tam będziemy.

Dziś to jeszcze nie koniec obowiązków jakie mamy bo już za chwilę rusza kolejna impreza której jesteśmy współorganizatorami czyli Dzień Dziecka w Rozprzy na który serdecznie zapraszamy. 

Poniżej przedstawiamy całą foto relację z Bełchatowa, a niebawem napiszemy o wydarzeniach w Rozprzy.

Michał EM / Jan Smuga

Autor: Michał EM / Jan Smuga

Witam, mam na imię Michał. Będę starał się przedstawiać wam zakątki naszej gminy oraz to co warto zobaczyć w jej sąsiednim obrębie. Oczywiście to wszystko z jak najładniejszej strony a więc dział Foto będzie tutaj na mojej głowie. Na co dzień prowadzę własną działalność gospodarczą, póki co jeszcze nie związaną z fotografią ale każdą wolną chwilę poświęcam na to hobby jak i na podróże z których foto relację, opisy możecie zobaczyć na profilu FB "Podążając za kadrem". Jest mi niezmiernie miło współpracować z tak niezwykłymi osobami oraz jestem przekonany, że zaowocuje to świetnymi efektami o których będziecie się mogli sami przekonać jak i również na bieżąco być z nami i śledzić rozwój rozprza.info oraz tego co jest realizowane dla was. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *