Kilka słów podsumowania od redakcji [DUŻA GALERIA FOTO]

Znacznie łatwiej jest nam napisać post w którym zapraszamy na jakieś wydarzenie, niż pisać podsumowanie po zakończeniu tak świetnej imprezy jak wczoraj. Aczkolwiek nadszedł czas aby to zrobić.


Na wstępie chcemy podziękować wam wszystkim za obecność, gdyż przybyliście naprawdę licznym gronem.

Jesteśmy pełni podziwu, że potrafiliście wytrwać z nami pomimo bardzo kiepskiej pogody która obdarzyła nas ulewnym deszczem wraz z rozpoczęciem wczorajszej imprezy.

Szczerze mówiąc mieliśmy obawy, że cały trud który został włożony w przygotowanie tego wszystkiego, czas prywatny osób które pomimo własnych obowiązków mieli ochotę przyjść i pomagać nam pójdzie na marne, gdyż pogoda wszystko popsuje.

Na kolejne obchody dnia dziecka pozostaje nam czekać do kolejnego roku, natomiast w związku z tym, iż nie spodziewaliśmy się, że ta impreza będzie aż tak bardzo udana. Mamy jeszcze masę pomysłów które można zrealizować ale o tym być może niebawem…

Wszelkie starania które włożyliśmy jako portal w przygotowanie tej uroczystości nie wystarczyły by na finalny efekt gdyby nie wasza pomoc.

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim sponsorom, którzy nas wspierają. Jednocześnie zaznaczyć, iż portal jest prowadzony tylko i wyłącznie przez osoby które pasjonują się tym i nie czerpią korzyści materialnych, a poświęcają swój czas prywatny aby to funkcjonowało. Pieniądze które otrzymaliśmy od Państwa za umieszczanie reklam na stronie ROZPRZA.INFO w całości zostały przeznaczone na organizację dnia dziecka, zakup słodyczy, napojów tak więc mogliśmy wesprzeć OSP ROZPRZA jak i również wójta Pana Jędrzejczyka w realizacji tego.

Jeszcze raz z tego miejsca pragniemy ogromnie podziękować wszystkich tych, którzy pomagają nam funkcjonować i pomagać innym.

Serdecznie podziękowania dla firm które są z nami i nas wspierają:

Żaneta Krawczyk Stihl Rozprza
Auto naprawa Jakub Misztela Wygoda
Dwór Kasztelan Żaneta i Łukasz Bielińscy
UKS Rozprza
Magdalena Karpik
Anfit Studio Anna Oster Ryżewska
Sokół Łukasz Dawidowicz
Radny Piotr Misztela
Tuta Okna i Drzwi Paweł Bański
Luk Met Łukasz Biegański
Ks. Prałat Wiesław Płomiński

Cezary Jakubiak – Nagłośnienie


Podziękowania za zabezpieczenie i wsparcie w organizacji dla:

Policji w Gorzkowicach
Policji w Piotrkowie Tryb.
WOPR Piotrków Tryb.
PSP Piotrków Tryb.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej imprezie tego typu, póki co zachęcamy do obejrzenia kolejnej foto relacji z dnia wczorajszego.
Mamy nadzieje, że się podobało i kolejnym razem widzimy się w jeszcze większym gronie.

Pozdrawiamy ROZPRZA.INFOMichał EM / Jan Smuga

Autor: Michał EM / Jan Smuga

Witam, mam na imię Michał. Będę starał się przedstawiać wam zakątki naszej gminy oraz to co warto zobaczyć w jej sąsiednim obrębie. Oczywiście to wszystko z jak najładniejszej strony a więc dział Foto będzie tutaj na mojej głowie. Na co dzień prowadzę własną działalność gospodarczą, póki co jeszcze nie związaną z fotografią ale każdą wolną chwilę poświęcam na to hobby jak i na podróże z których foto relację, opisy możecie zobaczyć na profilu FB "Podążając za kadrem". Jest mi niezmiernie miło współpracować z tak niezwykłymi osobami oraz jestem przekonany, że zaowocuje to świetnymi efektami o których będziecie się mogli sami przekonać jak i również na bieżąco być z nami i śledzić rozwój rozprza.info oraz tego co jest realizowane dla was. Pozdrawiam.

Komentarze do “Kilka słów podsumowania od redakcji [DUŻA GALERIA FOTO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *