Dzieci z sołectwa Romanówka/Stefanówka w Solparku

W niedzielę 18 sierpnia 2019 r. KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ROMANÓWKA/STEFANÓWKA zorganizowało bezpłatny wyjazd do Solparku w Kleszczowie. W wyjeździe wzięło udział 33 dzieci, 3 opiekunów oraz 10 członkiń KGW.

W drodze na basen Kierownik wyjazdu Pani Renata Justyna poinformowała dzieci o zasadach bezpieczeństwa w wodzie oraz o konieczności założenia jednakowych czepków, które ułatwią opiekunom sprawowanie opieki i kontrole nad dziećmi. W czasie przejazdu poruszona była także kwestia uzależnień – głównie od alkoholu. Uczestnicy wyjazdu otrzymali czepek do pływania, wodę do picia oraz przepyszne drożdżówki, za które serdecznie dziękujemy Państwu Adamowi i Renacie Misztelom z Ignacowa. Podczas dwugodzinnej zabawy na basenie na dzieci czekało wiele atrakcji. Z radością obserwowaliśmy uśmiechy na twarzach dzieci. Zjeżdżalnie, jacuzzi, wodne bicze i tor przeszkód na wodzie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Po wyczerpującej zabawie w basenie wszyscy uczestnicy zjedli obiad w restauracji BISTRO w Solparku w Kleszczowie. Zmęczone, ale zadowolone dzieci wróciły szczęśliwie do domu. Wyjazd był sponsorowany ze środków KGW, a także dzięki wsparciu finansowemu Państwa Żanety i Łukasza Bielińskich. Bardzo serdecznie dziękuje wspaniałym opiekunom, Renacie Justyna i Jakubowi Milerowi. A także wszystkim członkiniom KGW, które z ogromnym zaangażowaniem sprawowały opiekę nad dziećmi.

Artykuł przygotowała Agnieszka Piwowarska.


Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *