V edycja festiwalu “Śpiewaj Hosanna”

W sobotę 05 października w budynku plebanii kościoła p.w. NNMP w Rozprzy odbyła się V edycja konkursu piosenki religijnej “Śpiewaj Hosanna” – Rozprza 2019. Uczestnicy zostali przesłuchani w pięciu kategoriach wiekowych. Jury po długich obradach wyłoniło zwycięzców oraz przydzieliło wiele wyróżnień.

W niedzielę 06 października o godzinie 14:30 w Sanktuarium Rozprzańskiej Matki Życia odbyło się ogłoszenie listy laureatów, rozdanie nagród i oczekiwany przez wszystkich koncert osób, które zajęły czołowe miejsca w konkursie.

Nagrody dla biorących udział ufundował pan Mariusz Turniak – właściciel hurtowni hydraulicznej z Rozprzy oraz parlamentarzyści związani z naszą rozprzańską ziemią.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie tego pięknego wydarzenia.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *