Druga edycja biegu “Niepodległa 10”

Dlaczego “Niepodległa 10” ? – bo do pokonania rowerzyści i biegacze mieli 10 kilometrów i biegiem tym chcieli uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – w zeszłym roku setną, w tym roku stopierwszą. Dzisiaj, tak jak w poprzednim roku pogoda dopisała więc chętnych nie zabrakło i miło się jest nam pochwalić, że w biegu i rajdzie rowerowym łącznie uczestniczyło więcej zawodników niż w poprzedniej edycji. Walka była zacięta. Do mety dotarli wszyscy cali i zdrowi choć trochę zmęczeni.

Po biegu był czas na wspólna fotografię i rozdanie pucharów oraz rozlosowanie drobnych upominków, które ufundowały Lasy Państwowe. Na koniec, przy ognisku można było upiec kiełbaski, porozmawiać i wymienić sportowe doświadczenia.

Bieg mógł odbyć się dzięki współpracy OSP Rozprza, Lasów Państwowych, LZS i wielu innych osób dobrej woli, które zaangażowały się w organizację tej wspaniałej imprezy plenerowej.


Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *