KSIĄŻKI O WARTOŚCI DO 5 000 ZŁ MOGĄ TRAFIĆ DO BIBLIOTEKI W ROZPRZY. POTRZEBNA JEST WASZA POMOC

Nic tak bardzo nie rozwija wyobraźni jak częste czytanie. Książki to skarbnice wiedzy o otaczającym nas świecie, ale również wyjątkowe drzwi do przenoszenia nas w nieznane.

Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy bierze udział w akcji “Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez firmę Kinder. Do wygrania są zestawy książek. Jak możemy wesprzeć naszą rozprzańską bibliotekę? Wystarczy wejść na stronę www.kinder.pl odszukać naszą bibliotekę i oddać swój głos. Głosować można codziennie do 4 listopada.

Robert Skorupa

Autor: Robert Skorupa

Dzień dobry Rozprzo! Mam na imię Robert. Jako jeden z redaktorów strony Rozprza.info chciałbym dzielić się z Wami wiedzą na temat naszej rozpierskiej ziemi. To co wyróżnia naszą gminę to z pewnością jej mieszkańcy. Ich energia, pasja, zaangażowanie w życie społeczne oraz chęć dzielenia się dobrem z drugim człowiekiem. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie będziemy mogli pokazać to wszystko czym nasza społeczność żyje na co dzień. Moim zamiłowaniem jest historia regionu, dlatego szczególnie ciepło zapraszam do zaglądania do zakładki "Historia Rozprzy"!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *