UWAGA ZAGINĘŁA NADIA ZAKRZEWSKA!!!

W dniu dzisiejszym około 6.00 rano dziewczyna wyszła do szkoły z domu przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim do której nie dotarła oraz nie kontaktowała się z rodziną.

Piotrków: Zaginęła 15-letnia Nadia Zakrzewska

Rysopis: 172 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemne włosy do ramion. W chwili opuszczenia domu ubrana była w czarne getry, czarną bluzę z kapturem i czerwonym suwakiem, czerwono-czarne buty sportowe. Miała przy sobie czarny plecak z białym napisem Vans.

Wszystkie osoby które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim – tel. ☎️ 44 647 94 62.

materiał z portalu nasze miasto Piotrków Trybunalski

Avatar

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Komentarze do “UWAGA ZAGINĘŁA NADIA ZAKRZEWSKA!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *