Czas wspomnień, czas podsumowań.

Choć minęło już sporo czasu, jak grupa naszych parafian, pod opieka księdza Proboszcza, udała się w pielgrzymkę do Portugalii, warto w te jesienne dni wrócić na chwilę do tamtych wydarzeń. Przede wszystkim po to, aby zachęcić wszystkich niezdecydowanych lub nieprzekonanych do takiej formy modlitwy, która łączy w sobie ducha modlitwy z podziwem stworzonego świata. Piękno tradycji chrześcijańskiej z twórczą myślą człowieka. Trud i ofiarę z zachwytem i szczęściem. niech zatem te kilka okruchów w postaci zdjęć będzie kołem napędowym przyszłych wyjazdów z naszej parafii.

Pielgrzymi odwiedzili takie miejsca jak: Fatima, Aljustrel, Alcobaca, Obidos, Batalaha, Santiago de Compostela, Sameiro, Braga, Tomar, Nazare, Santarem, Lizbona

Nie zapominamy również o pielgrzymce, która miała miejsce na początku października. Pod kierownictwem księdza Dawida, parafianie mogli kolejny zapewne raz,(choć byli i tacy którzy po raz pierwszy) odwiedzić Niepokalanów i pomodlić się przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania. Przypominamy również, iż każdego 11-stego miesiąca grupa naszych parafian udaje się do Częstochowy na nocne czuwanie, a w każdy ostatni poniedziałek miesiąca na Mszę uwielbienia do kościoła Ojców Jezuitów w Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *