UWAGA ZŁODZIEJE

Docierają do naszej redakcji niepokojące informacje o włamaniach w naszym regionie.

Chcemy Państwa uczulić, abyście zwracali uwage na obce samochody i podejrzane osoby.

W przypadku zauważenia czegoś niepokojącego prosimy o niezwłoczne poinformowanie policji pod nunerem 112.

Najlepszą bronią na złodzieja jest zwiekszenie czujności i obserwacja swojej posiadłości oraz sąsiedztwa.

Avatar

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

2 Komentarze do “UWAGA ZŁODZIEJE

  1. Jakiś czas temu też był “czas włamań” ale na policję nie ma co dzwonić. Zgłosiliśmy podejrzany samochód z dwoma mężczyznami kręcącymi się kilka godzin koło domu ale nie przyjechali, mało tego mieli do nas pretensje po co i dlaczego dzwonimy. Mąż był do późna w pracy a ja sama z małym dzieckiem w domu więc wychodzi na to, ze w razie czego trzeba sobie radzić samemu 😉

  2. U mnie było włamanie 2 tygodnie temu w Piotrkowie ul. Zalesicka. Kilka dniu temu dom był obserwowany przez podejrzane osoby, po wykonaniu telefonu pod nr 997 Pani, która odebrała była oburzona, że dzwonie z taką sprawą i że mam iść na komisariat a nie telefonicznie zgłaszać problem i się ROZŁĄCZYŁA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *