MAŁY KRYSTIANEK POTRZEBUJE POMOCY!!!

Krystianek ma zaledwie 3 latka. Czemu tak młody, mały chłopiec musi doznać tyle cierpienia. Jak ciężką i długom walkę musi wygrać, aby żyć. Dlaczego tak jest? To nie sprawiedliwe!

Ale mimo tak młodego wieku Krystianek walczy, nie poddaje się.

Ten mały wojownik, jest już po siódmej chemioterapii, która okazała się na szczęście skuteczna. Nowotwór zginął z oczodołów i szpiku kostnego, został tylko na trzech kręgach. Tylko, że to nie koniec cierpienia chłopca.

Krystian musi zostać poddany operacji wycięcia guza oraz kosztownej immunoterapii, która jest nieprawdopodobnie kosztowna.

Milion złotych! Tak, tyle będzie kosztować leczenie Krystianka.

Dlatego podjęliśmy decyzje, że musimy uzbierać ten cholerny milion. Jesteśmy po to aby pomagać. Poruszymy wszystko i wszystkich aby uzbierać te środki i wspomóc naszego dzielnego bohatera.

Pierwsze wydarzenie jakie zorganizujemy będzie to charytatywny koncert, który odbędzie się 15 grudnia od godziny 14 w sali OSP Rozprza, na który serdecznie już dziś zapraszamy. Szczegóły wydarzenia już wkrótce.

Link do Fanpage na którym wspieramy Krystiankahttps://www.facebook.com/PomozKrystiankowiPokonacRaka/?eid=ARBA6ICNL4zve7qCcK6dpxUsWvCUXjItFuon8miEUnm7xq8OpzQX2btTboyFJx589WtTakZBh3bGrgYR

Link do zrzutki dla Krystiankahttps://zrzutka.pl/xsvf55

Piotr Skrobek

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

2 Komentarze do “MAŁY KRYSTIANEK POTRZEBUJE POMOCY!!!

  1. Panie Piotrze jestem pielegniarką z Bielska mam pewne informacje które trzeba przekazać wszystkim rodzicom chorych dzieci. Współpracuje z pewną panią doktor która z Azji przywiozła pewna terapie.Prosze o pilny kontakt i pomoc w dotarciu z tymi informacjami do potrzebujących ludzi.Malgorzata Kozik tel.607 706 770

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *