Spotkanie na temat odnawialnych źródeł energii

W dniu 04 grudnia 2019 r. (środa) w sali OSP Rozprza o godz. 18:00 organizowane jest spotkanie informacyjne dla mieszkańców. Na spotkaniu tym poruszane będą kwestie dofinansowań z Rządowego programu “Czyste powietrze” przeznaczonych na termomodernizację domów oraz zamontowania instalacji fotowoltaicznych. W zakresie dofinansowania znajdują się pompy ciepła i wymienione wcześniej instalacje fotowoltaiczne.

Celem spotkania jest przekazanie informacji jak uzyskać dofinansowanie do tych inwestycji i jak ogrzewać nasze gospodarstwa domowe w czysty, ekologiczny sposób za pomocą paneli fotowoltaicznych połączonych z pompą ciepła.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

2 Komentarze do “Spotkanie na temat odnawialnych źródeł energii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *