28 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

12 stycznia w całej Polsce odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w ubiegłych latach i w tym roku Rozprza za przyczyną naszej jednostki OSP mocno wpisuje się w to przedsięwzięcie. Jak informował nas szef Sztabu WOŚP w Rozprzy Piotr Skrobek, pieniądze do specjalnych puszek, przez cały dzień będzie zbierało kilkunastu wolontariuszy. W ciągu dnia w sali OSP w Rozprzy będziemy świadkami wielu atrakcyjnych występów. Między innymi zobaczymy na scenie rapera “Kołodzieja” oraz Pawła Zawierkę. Będziemy też mogli wziąć udział w licznych licytacjach, wspomagając w ten sposób dzieło Jurka Owsiaka.

Rozprzański Sztab WOŚP obchodzi w bieżącym roku mały jubileusz. 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest jednocześnie 15-tym Finałem organizowanym przez OSP Rozprza.

Mamy nadzieję, że w tym roku rozprzanie również zechcą licznie wziąć udział w tej akcji i wspomogą szczytny cel jakim jest niesienie pomocy bliźniemu. Przypominamy, że podczas zeszłorocznego 27-go Finału WOŚP padł rekord. Łączna kwota jaką udało się zebrać w Rozprzy to ponad 30.000 zł.

Fot. arch. Roberta Kabzińskiego – Finał WOŚP 2019 r.
Fot. arch. Roberta Kabzińskiego – Finał WOŚP 2019 r.
Fot. arch. Roberta Kabzińskiego – Finał WOŚP 2019 r.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *