Spotkanie informacyjno – konsultacyjne

W dniu 24 stycznia b.r. (piątek) o godzinie 17:00 w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozprzy (ul. Kościuszki 6) odbędzie się spotkanie informacyjno – konsultacyjne, organizowane w związku z planowanym otwarciem w naszej miejscowości Posterunku Policji. Na spotkanie to zapraszają Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Krzysztof Mikułowski, Komendant Komisariatu Policji w Gorzkowicach podinsp. Sławomir Malinowski oraz Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk.

Chcąc dać szansę wszystkim tym, którzy nie będą mogli przyjść na spotkanie, redakcja naszego portalu przeprowadzi relację na żywo z możliwością zadawania pytań. Relacja będzie transmitowana na naszym profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/rozprza.info/) i tam też będziemy mogli zadawać pytania. Zachęcamy także Państwa do przesyłania do naszej redakcji tematów, które chcielibyście Państwo żeby były poruszone na tym spotkaniu.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *