Biuro rachunkowe, księgowość i rozliczenia Wozniakiewicz.net Rozprza ul. Polna 2R

Konsultacje, doradztwo i bieżąca obsługa księgowa, które zapewnią terminowe rozliczenia i prawidłowe funkcjonowanie Twojej firmy.

Proponujemy Państwu usługi księgowe, kadrowe jak również pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej i pozyskiwaniu dotacji. Obsługujemy małe i średnie firmy. Jesteśmy skoncentrowane na prowadzeniu konsultacji oraz doradztwie dla młodych i powstających działalności gospodarczych.

Firma posiada wykupione dobrowole ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Zawodowej w zakresie uproszczonej księgowości i obsługi kadrowo-płacowej oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC dotyczące ksiąg rachunkowych.

Nasze biuro rachunkowe charakteryzuje kompetentną kadrą oraz wysoką jakością wykonywanych usług, rzetelnością oraz terminowością. Doceniając czas naszych Klientów oferujemy konsultacje na miejscu w biurze Rozprzy oraz Bełchatowie lub też za pomocą Internetu – bez konieczności fatygowania się osobiście.

Wiemy, że wzajemny szacunek, zaufanie i rzetelnie prowadzona księgowość są gwarantem długotrwałej współpracy. Zapraszamy serdecznie.

Marta Woźniakiewicz KONSULTACJE
Marta Woźniakiewicz
biuro@wozniakiewicz.net
(+48) 536 987 850

magister:
  – Prawo podatkowe i rachunkowość

licencjat:
  – Finanse i rachunkowość
  – Zarządzanie zasobami ludzkimi
Ewa Zasada BIEŻĄCA OBSŁUGA
Ewa Zasada
biuro@wozniakiewicz.net
(+48) 537 068 003

magister:
  – Zarządzanie i marketing w zakresie
    finansów, ubezpieczeń i bankowości

licencjat:
  – Finanse i bankowość w zarządzaniu
Aleksandra Wiśniewska DOKUMENTACJA
Aleksandra Wiśniewska
biuro@wozniakiewicz.net
(+48) 536 987 850

magister:
– Prawo zatrudnienia – kadry i płace

licencjat:
  – Finanse i rachunkowość

Zapraszamy do kontaktu przez

stronę www:
http://wozniakiewicz.net/

lub nasz facebook:
https://www.facebook.com/wozniakiewicz.net/

Powyższy wpis jest artykułem sponsorowanym wg cennika naszego portalu (100 zł za wpis aktywny do końca roku). Dochód przeznaczony na cele statutowe. Chciałbyś zlecić podobny? Napisz na kontakt@rozprza.info lub skontaktuj się przez https://www.facebook.com/rozprza.info/

Łukasz Woźniakiewicz

Autor: Łukasz Woźniakiewicz

Cześć! Mam na imię Łukasz i od urodzenia mieszkam w Rozprzy. Zawodowo zajmuję się programowaniem, marketingiem, reklamą i widocznością firm w internecie. Jestem także, ochotniczym strażakiem w OSP Rozprza. Wolny czas dzielę między dwie małe córki, żonę oraz kilka pobocznych projektów online jak Rozprza.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *