Uwaga wypadek! Na drodze między Rozprzą, a Łochyńskiem

W dniu 28 stycznia, kilka minut po godzinie 7 rano miał miejsce wypadek na drodze powiatowej między Rozprzą, a Łochyńskiem.

Doszło do dachowania pojazdu osobowego.

Z informacji jakie dostaliśmy pojazdem podróżowały dwie osoby. Osoby same opuściły pojazd. Jedna osoba skarżyła się na ból kręgosłupa do której został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej, zrm oraz policja.

Z relacji uczestników wiemy, że droga pokryta była lodem.
Apelujemy do podróżujących drogami powiatowymi i gminnymi o zachowanie szczególnej ostrożności, a służbą odpowiedzialnym przypominamy o posypywaniu dróg solą.

Okoliczność wypadku będą ustalać odpowiednie służby.

Adrian Nadajewski

Autor: Adrian Nadajewski

Cześć! Mam na imię Adrian. Jestem druhem w OSP KSRG Rozprza. Na stronie Rozprza.info będę publikował artykuły na temat naszej jednostki. Zajmuję się także administracją tego portalu.

10 Komentarze do “Uwaga wypadek! Na drodze między Rozprzą, a Łochyńskiem

  1. Dokladnie. Drogi nie posypane-po co, przeciez zimy nie ma 🙂 a starazcy z Rozprzy to sie nie popisali, nawet kołnierza chlopaka nie założyli. Dopiero gdy po jakims czasie piotrkow przyjechal to zajął sie poszkodowanymi. Osp Rozprza tylko zapytala czy ok. I poszli do samochodu sie grzac. Porażka

    1. Dokładnie to jakaś porażka jest wiele innych ochotniczych straży które są ambitniejsze i nie jest im obojętne życie ludzi czy zwierząt.

    1. Niby kto. Mial pomoc? Chlopaka pomoc zostala udzielona przez przypadkowych przejeżdżających. A strazacy tylko stali jak te ćwoki… Zero zainteresowania. Tylko patrzeli zeby godziny im lecialy. Bo sie troche dorobi. To oni powinni udIelic profesjonalnej pomocy i zająć sie poszkodowanymi do przyjazdu karetki.

  2. Zarówno autorowi jak i komentującym polecam skorzystać z pomocy np. korekto.pl. Jak czytam ” służbĄ odpowiedzialnym” czy “udIelic profesjonalnej pomocy” to mi rynce opadywują 🙁

  3. Kilka miesięcy temu, spowodowałam wypadek, byłam sprawcą, ale pasażerowie, którzy ze mną jechali dostali odszkodowania i to dość wysokie, a w zasadzie nic im się nie stało. W odzyskaniu odszkodowania pomagała Nam wówczas kancelaria automobile expert, polecam. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *