Zwycięstwo najmłodszych piłkarzy LKS Start Niechcice

Kolejni reprezentanci najmłodszego pokolenia piłkarzy z Gminy Rozprza wygrywają swoje mecze. Miniony weekend zapisał się jako szczególnie optymistyczny dla naszych młodych zawodników. Po zwycięstwie drużyny UKS Gmina Rozprza w turnieju w Bełchatowie oraz uzyskaniu kwalifikacji na szczebel regionalny przez Służbę Liturgiczna Ołtarza – ministrantów z terenu naszej gminy, zwycięstwo w sparingowym spotkaniu dołożyli piłkarze LKS Start Niechcice z rocznika 2007.

Mecz odbył się 9.02.2020 r. o godz. 10 na orliku w Kamieńsku pomiędzy zawodnikami klubów LKS Strat Niechcice i LZS Świt Kamieńsk. Po niezwykle zaciętej i wyrównanej walce to jednak goście z Niechcic wyjechali ze zwycięstwem 15:11. Gratulujemy!

Skład zwycięskiej drużyny: Miłosz Krasoń, Kacper Muszalak, Tobiasz Wawrzyńczak, Paweł Górny, Filip Mizera, Bartosz Jeż, Aleksander Kudrzycki, Bartosz Wiernicki, Tomasz Stefański.

Obecnie trwają przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2019/2020 dla piłkarzy (zarówno seniorów jak i młodszych) z terenu naszej gminy. Zawodnicy biorą udział w meczach sparingowych oraz turniejach. Na terenie Gminy Rozprza działają cztery kluby piłki nożnej zrzeszone w Łódzkim Związku Piłki Nożnej: UKS Gmina Rozprza, LKS Start Niechcice, Czarni Rozprza i LKS Mierzyn.

Jolanta Krupa

Autor: Jolanta Krupa

Cześć, nazywam się Jola Krupa. Od urodzenia mieszkam w Niechcicach. Jestem radną Gminy Rozprza od 2018 roku. W styczniu 2020 r. dołączyłam do redakcji Rozprza.info. Interesuje się sportem w szczególności piłką nożną. Lubię aktywnie spędzać czas oraz propagować zdrowy styl życia. Nie są mi obce problemy mieszkańców naszej gminy dlatego mam nadzieję, że pomogę w rzetelny i wiarygodny sposób przekazywać informację, aby wszystkim żyło się lepiej w naszej społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *