W sobotę sprzątamy “przy dębie”

Grupa osób, które “morsują” w Zalewie Cieszanowickim” organizuje w sobotę 15 lutego 2020 r. o godzinie 14:00 sprzątanie brzegu tego zbiornika. Główny nacisk położony będzie na oczyszczenie plaży w okolicach dębu (tutaj też się spotykamy). Wszystko po to, aby niedzielne “Zimowe Pokazy Ratownicze” odbyły się w miłej i przyjemnej scenerii.

Jak poinformowali nas organizatorzy akcji, po sobotnim sprzątaniu będzie czas na morsowanie, a następnie ciepłą herbatę i pieczone kiełbaski. Dla chętnych przewidziana jest także przejażdżka “terenówką” lub kładem. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wspomóc tę akcję.

Przypominamy Państwu, że w najbliższą niedzielę 16 lutego 2020 r. od godz. 10:00 będziemy mogli uczestniczyć w “Zimowych Pokazach Ratowniczych”, na które między innymi złożą się: pokazy ratowania człowieka z zimnej wody, objaśnimy jak prowadzi się akcję poszukiwawczą na lądzie, będziemy uczyć jak przetrwać w trudnych warunkach. Będzie też ognisko z kiełbaskami, gorąca herbata i dla chętnych wspólne morsowanie.

ZAPRASZAMY!


Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *