Weekend pod znakiem piłki nożnej w Gminie Rozprza

Miniony weekend to dalsze przygotowania do rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2019/2020 drużyn z terenu Gminy Rozprza.

Piłkarze UKS Gmina Rozprza rocznik 2011 i 2012 rozegrali sparing w Bełchatowie, natomiast zawodnicy LKS Start Niechcice z rocznika 2007 wygrali na własnym boisku 4:2 z drużyną LUKS “Czartoria” Ręczno.

Mecz kontrolny w Gutowie rozegrali także piłkarze drużyny seniorskiej GKS Czarni Rozprza, którzy podejmowali Jagiellonię Tuszyn. Wynik końcowy to 5:0 dla drużyny Jagielloni.

Najciekawiej jednak wyglądał derbowy sparing drużyny seniorskiej LKS Start Niechcice oraz LKS Mierzyn, który został rozegrany 23.02.2020 r. na boisku w Niechcicach. Tym razem to drużyna gości okazała się silniejsza wygrywając 5:1.

To już kolejny weekend, gdzie zawodnicy lokalnych drużyn sprawdzają swoje umiejętności, ćwiczą ustawienie oraz przygotowują do zmagań w lidze.

Jolanta Krupa

Autor: Jolanta Krupa

Cześć, nazywam się Jola Krupa. Od urodzenia mieszkam w Niechcicach. Jestem radną Gminy Rozprza od 2018 roku. W styczniu 2020 r. dołączyłam do redakcji Rozprza.info. Interesuje się sportem w szczególności piłką nożną. Lubię aktywnie spędzać czas oraz propagować zdrowy styl życia. Nie są mi obce problemy mieszkańców naszej gminy dlatego mam nadzieję, że pomogę w rzetelny i wiarygodny sposób przekazywać informację, aby wszystkim żyło się lepiej w naszej społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *