Schody Drewniane na zamówienie BEST-WOOD Mzurki Piotrków Bełchatów

Od lat zajmujemy się produkcją drewnianych schodów i parapetów. Jesteśmy solidną i doświadczoną firmą, która stawia na rozwój i innowacje w swojej dziedzinie. Realizujemy klasyczne zlecenia ale i podążamy za duchem czasu i modernizujemy swoją ofertę. Urozmaicamy design i wykorzystujemy nowe materiały. Zrealizujemy dla Klienta każde zlecenie w zakresie swojej działalności. Doradzamy, ale i spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Wykorzystujemy wysokiej jakości surowce i materiały, a zatrudniamy wyłącznie solidnych pracowników.

Kochamy swoją pracę, a drewno jest surowcem, który uwalnia wyobraźnię i pozwala się wykorzystywać na różne sposoby. Dzieki temu nieustannie tworzymy swoją ofertę.

SCHODY NA KONSTRUKCJI SAMONOŚNEJ – zobacz galerię

Schody samonośne nie przenoszą obciążenia na elementy zewnętrzne, lecz każdy stopień stanowi podporę dla następnego. Taką konstrukcję można dopasować do każdego pomieszczenia, aby pięknie się z nim komponowała i robiła wielkie wrażenie wśród gości.

Zalety:
● Oszczędność przestrzeni
● Lekka konstrukcja
● Szybki montaż
● Efektowny wygląd

SCHODY OBKŁADANE NA BETON – zobacz galerię

Tworzymy najwyższej jakości schody obkładane na beton z pięknym wykończeniem. Konstrukcja ta cechuje się przede wszystkim wygodą, jak i solidnością.

Tworzymy najwyższej jakości schody obkładane na beton z pięknym wykończeniem. Konstrukcja ta cechuje się przede wszystkim wygodą, jak i praktycznością – obciążenia nie są jej straszne. W celu dodania schodom elegancji i uroku oferujemy profesjonalne wykończenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę.

Zalety:
● Wytrzymałość
● Praktyczność
● Wygoda

BALUSTRADY – zobacz galerię

Bezpieczeństwa nigdy za wiele! Oprócz schodów oferujemy Państwu wykonanie zarówno pięknych jak i praktycznych balustrad, które wkomponują się w wystrój w każdym domu.

Bezpieczeństwa nigdy za wiele! Oprócz schodów oferujemy Państwu wykonanie zarówno pięknych jak i praktycznych balustrad, które wkomponują się w wystrój każdego domu. Metalowe, drewniane, szklane… moglibyśmy tak długo wymieniać. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru materiału – skontaktuj się z nami, z przyjemnością udzielimy fachowej porady.

Zalety:
● Bezpieczeństwo
● Elegancja
● Możliwość wkomponowania w każde wnętrze

PARAPETY – zobacz galerię


Parapety stanowią bardzo ważny element wystroju mieszkania. Oprócz funkcjonalności, bardzo ważny jest ich aspekt wizualny. Nasza firma wykona parapety, które  stworzą z Państwa oknami jedną spójną kompozycje. Całość będzie służyć przez wiele lat a do tego pięknie wyglądać.


TELEFON

512 220 767

EMAIL

biuro@best-wood.net

LOKALIZACJA

Mzurki 32A, 97-371 Wola Krzyszt.

GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt. 09.00-17.00

Powyższy wpis jest artykułem sponsorowanym wg cennika naszego portalu. Dochód przeznaczany jest na cele statutowe. Chciałbyś zlecić podobny? Napisz na kontakt@rozprza.info lub skontaktuj się przez https://www.facebook.com/rozprza.info/

Łukasz Woźniakiewicz

Autor: Łukasz Woźniakiewicz

Cześć! Mam na imię Łukasz i od urodzenia mieszkam w Rozprzy. Zawodowo zajmuję się programowaniem, marketingiem, reklamą i widocznością firm w internecie. Jestem także, ochotniczym strażakiem w OSP Rozprza. Wolny czas dzielę między dwie małe córki, żonę oraz kilka pobocznych projektów online jak Rozprza.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *