Od jutra wszystkie placówki oświatowe w kraju ZAMKNIĘTE!

11.03.2020 r., po godzinie 10, Premier Mateusz Morawiecki poinformował obywateli o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych na okres dwóch tygodni.

Jutro i w piątek placówki będą jeszcze otwarte. Nauczyciele zajmą się uczniami, którzy nie mogą pozostać pod opieką w domu z różnych przyczyn. Od poniedziałku szkoły będą w pełni zamknięte.

Korzystając z doświadczeń innych państw, chcemy działać szybciej. Dla naszych dzieci najlepszym wyjściem jest niewychodzenie z domu, gdyż są one najlepszym nośnikiem koronawirusa – powiedział Premier. 

Na ten moment w Polsce COVID – 19 wykryto u 25 osób. Z powodu koronawirusa na całym świecie zachorowało ponad 118 000 osób, a ponad 4200 zmarło.

Mapa rozprzestrzenia się wirusa – https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR0oKIKJlc-zeNZGFBVEN0-O-58daoCDaKicXwC10cjFWgCZqTPgavseTfI#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Adrian Nadajewski

Autor: Adrian Nadajewski

Cześć! Mam na imię Adrian. Jestem druhem w OSP KSRG Rozprza. Na stronie Rozprza.info będę publikował artykuły na temat naszej jednostki. Zajmuję się także administracją tego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *