POKAZ FILMU “BLISKO” W REŻYSERII MICHAŁA BIEGAŃSKIEGO

DZISIAJ O GODZINIE 18:00 ODBĘDZIE SIĘ POKAZ FILMU ”BLISKO” W REŻYSERII MICHAŁA BIEGAŃSKIEGO. CAŁE WYDARZENIE PRZYBIERZE CHARAKTER ONLINE. ORGANIZATORZY PRZEWIDZIELI KOMENTARZ SAMEGO TWÓRCY JAK I MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA PYTAŃ.

Zwiastun filmu “Blisko” w reżyserii M. Biegańskiego

Kilka słów o filmie od reżysera

Zbyszek to hodowca gołębi z centrum Polski. Człowiek o miękkim sercu i ciętym języku, domorosły muzyk i miłośnik zwierząt. „Blisko” przedstawia rok z życia jego, jego skrzydlatych i czworonożnych podopiecznych oraz rodziny. Pomiędzy przylotami i odlotami gołębi dom Zbyszka staje się oazą, do której nieustannie powracają zarówno ptaki, jaki i ludzie. Film o więziach między ludźmi, zwierzętami, o bliskości tak fizycznej, jak i duchowej, o jej braku, tęsknocie za nią i próbach jej nawiązania z tymi, którzy żyją pełnią oddechu, jak i tymi, którzy powoli odchodzą w zapomnienie.

Zdjęcia z planu filmu.

Jak obejrzeć film?

Na portalu Facebook należy odszukać wydarzenie o nazwie KINO. Michał Biegański / Blisko / Streaming Online. Start dzisiaj o godzinie 18:00.

Metoda 1. Link YouTube, który będzie dostępny zarówno na wydarzeniu, jak i na profilach organizatorów jeszcze przed godziną transmisji. To opcja dla osób, które cenią sobie jakość transmisji. Obraz transmitowany w rozdzielczości 4K. Jednak prosimy o instalację adblockera lub innego programu/aplikacji blokującej reklamy. Niestety nie mamy wpływu na politykę reklamową YouTube.

Zdjęcie z planu filmowego.

Metoda 2. Link Facebook Live, który będzie dostępny równo o 18:00. Niestety najsłabsza jakość, aczkolwiek najłatwiejsza obsługa. Można swobodnie oglądać w podróży na mniejszych urządzeniach multimedialnych (smartfony, tablety).

Medota 3. Jest to wyjście awaryjne. Jeśli żadna z powyższych metod nie zadziała, prosimy o wiadomość prywatną do organizatorów z prośbą o udostępnienie prywatnego linku.

Zdjęcia z planu filmu.

Kilka słów o autorze:

Michał Biegański urodził się w roku 1986 w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieciństwo spędził w Rozprzy. Jest absolwentem filmoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim, ukończył prestiżową szkołę filmową w Sarajewie Film Factory prowadzoną przez Bela Tarr, stypendysta Funduszu Wyszehradzkiego. Autor tomiku wierszy “Wiatr”.

Robert Skorupa

Autor: Robert Skorupa

Dzień dobry Rozprzo! Mam na imię Robert. Jako jeden z redaktorów strony Rozprza.info chciałbym dzielić się z Wami wiedzą na temat naszej rozpierskiej ziemi. To co wyróżnia naszą gminę to z pewnością jej mieszkańcy. Ich energia, pasja, zaangażowanie w życie społeczne oraz chęć dzielenia się dobrem z drugim człowiekiem. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie będziemy mogli pokazać to wszystko czym nasza społeczność żyje na co dzień. Moim zamiłowaniem jest historia regionu, dlatego szczególnie ciepło zapraszam do zaglądania do zakładki "Historia Rozprzy"!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *