Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Rozprzańskiej Matki Życia

Mając na uwadze zagrożenie zdrowia i życia parafian, Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej. Nasza redakcją wraz z księdzem proboszczem Wiesławem Płomińskim, wychodząc na przeciw potrzebom wiernych, zaprasza na internetową transmisję mszy świętej z kościoła Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Rozprzy, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 marca 2020 r. o godzinie 11:00. Przekaz będzie nadawany na profilu Rozprza.Info na Facebooku.

Przypominamy, że msze święte we Wronikowie, Laskach, Straszowie i Łochyńsku zostały odwołane. Jednorazowo w kościele nie może przebywać więcej niż 5 osób. Zachęcamy do duchowego uczestnictwa w maszach świętych i nabożeństwach transmitowanych w telewizji, radio i przez internet.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *