Zaśpiewajmy razem “Barkę”

Dzisiaj mija 15 lat od śmierci naszego rodaka, Papieża Jana Pawła II. Podczas swojego pontyfikatu odwiedził nasz kraj aż 9 razy. Wielu z nas spotkało się z nim podczas jego pielgrzymek. Najbliżej mieliśmy do Łodzi i Częstochowy. Ze spotkań z Janem Pawłem II wracaliśmy zawsze bogatsi o głoszone przez niego przesłania.

Chcąc wyrazić swoją pamięć o tym wielkim człowieku, zapraszamy Państwa do wspólnego oglądania i śpiewania ukochanej przez Papieża Polaka pieśni pt. “Barka”. Transmisję zaczniemy o godzinie 21:37 na naszym profilu (Rozprza.Info) na Facebooku. W tym roku nie możemy zgromadzić się kościele, więc zgromadźmy się licznie przed ekranami komputerów, zaśpiewajmy wspólnie pieśń, a potem w komentarzach podzielmy się tym co nosimy w sercach, a co dotyczy świętego Jana Pawła II. Może pamiętamy chwilę kiedy został wybrany na Tron Piotrowy, może ktoś zechce podzielić się swoimi wspomnieniami z papieskich pielgrzymek lub napiszmy jak dziś wspominamy Karola Wojtyłłę i co czujemy teraz – w 15-tą rocznicę śmierci tego wielkiego człowieka. Czekamy na Państwa dziś o godzinie 21:37 i liczymy na dużą aktywność na naszym profilu.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *