Pokonali wirusa!

Nie musimy nikogo przekonywać, że sytuacja w naszym kraju jest szczególnie trudna. Rozprzestrzeniający się wirus zagraża naszemu zdrowiu i krajowej gospodarce. Cierpią pracownicy, pracodawcy, duże zakłady przemysłowe i małe firmy. Jak wiemy także w naszej Gminie są osoby, które zaraziły się koronawirusem i wobec których zastosowano kwarantannę. Są też takie, które przebywają lub przebywały w izolacji. Oprócz niezbyt wesołych informacji, którymi jesteśmy bombardowani codziennie za pośrednictwem różnych publikatorów są też takie, które dają nadzieję na lepsze jutro. Taką dobrą informacją jest to, że dwie osoby z naszej gminy po dwóch długich tygodniach izolacji zostały poddane testom (dwa testy w odstępie kilku dni) na obecność SARS-CoV0-2 i wszystkie te badania dały wynik ujemny. Możemy więc śmiało powiedzieć, że w Gminie Rozprza są pierwsze osoby, które wygrały walkę z tą groźną chorobą. Wiadomość ta niesie nam nadzieję, że nawet gdy dotknie nas lub naszych bliskich ta choroba, nie powinniśmy załamywać rąk tylko zastosować się do zaleceń służb medycznych i podjąć walkę z wirusem. Jak widać na przykładzie pierwszych wyleczonych mieszkańców Rozprzy mamy bardzo wielką szansę na szybki powrót do zdrowia i kondycji.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Komentarze do “Pokonali wirusa!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *