Witamy w Strefie Kobiet – konkurs kulinarny

Serdecznie dziękujemy, że jesteście z nami a liczba “lików” oraz osób obserwujących portal rozprza.info cały czas wzrasta!

Chcemy ciągle rozwijać się dla Was, dlatego wzbogaciliśmy naszą stronę w zakładkę “Strefa Kobiet”. Będziemy publikować tutaj artykuły, które w szczególny sposób zainteresują zwłaszcza Panie. Ale do lektury, likowania oraz komentarzy zapraszamy także Panów, którzy są najlepszymi znawcami kobiecego piękna. Wasze zdanie pozwoli nam poznać męski punkt widzenia i osiągnąć obiektywizm w dyskusjach.

Na początek startujemy z przepisami kulinarnymi. Preferujemy zdrową kuchnie domowa oraz dania przygotowane z naturalnych, pełnowartościowych produktów.

W związku z tym ogłaszamy konkurs na wymyślenie i wykonanie samodzielnie, zdrowego posiłku oraz przesłanie zdjęć lub filmiku wraz z opisem z jego wykonania na maila: kontakt@rozprza.info do dnia 11.05.2020 r. do godz. 24.

Przesłane materiały zostaną wstawione na facebooka rozprza.info, a zwycięzcę wyłonią czytelnicy. Oprócz efektu wizualnego redakcja rozprza.info oceni dobór składników, dlatego zastrzegamy, aby używać jak najwięcej naturalnych produktów.

Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka!

Sałatka wiosenna na tortilli pełnoziarnistej niech będzie Waszą inspiracja. Powodzenia!


Jolanta Krupa

Autor: Jolanta Krupa

Cześć, nazywam się Jola Krupa. Od urodzenia mieszkam w Niechcicach. Jestem radną Gminy Rozprza od 2018 roku. W styczniu 2020 r. dołączyłam do redakcji Rozprza.info. Interesuje się sportem w szczególności piłką nożną. Lubię aktywnie spędzać czas oraz propagować zdrowy styl życia. Nie są mi obce problemy mieszkańców naszej gminy dlatego mam nadzieję, że pomogę w rzetelny i wiarygodny sposób przekazywać informację, aby wszystkim żyło się lepiej w naszej społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *