Znamy rywali KASZTELANA w sezonie 2020/2021

Rozgrywki II ligi w sezonie 2020/21 zbliżają się wielkimi krokami. Polski Związek Piłki Siatkowej uchylił rąbka tajemnicy i opublikował listę zespołów które wystąpią w nadchodzącym sezonie w rozgrywkach II ligi.

Zamieszanie jakie spowodowała epidemia COVID-19 odbiła się także na rozgrywkach piłki siatkowej w Polsce. Wszystkie siatkarskie zespoły z niecierpliwością czekają na szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek w nadchodzącym sezonie. PZPS opublikował listę zespołów wraz z podziałem na grupy w rozgrywkach II ligi mężczyzn i kobiet. Wbrew ubiegłorocznym zapowiedziom, Polski Związek Piłki Siatkowej zdecydował się utrzymać podział II ligi mężczyzn na 6 grup. Zespół Kasztelana Rozprza przydzielony został do grupy nr 3, której wystąpi 9 innych zespołów.

Oto skład 3 grupy II ligi mężczyzn w sezonie 2020/21:

  1. LKS Czarni Rząśnia
  2. MKS Bzura Ozorków
  3. MMKS Lotnik Łęczyca
  4. SMS PZPS I Spała
  5. Arcobaleno Kasztelan Rozprza
  6. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  7. AZS UMK Toruń
  8. WKS Wieluń
  9. LKS LUKS Dobroń
  10. KS Hetman Włoszczowa

W składzie 3 grupy pojawiły się aż 4 nowe zespoły, które decyzją PZPS awansowały z rozgrywek III ligi. Wśród nich są dobrze znane naszym siatkarzom zespoły z Dobronia i Wielunia. Wszystkich którzy chcą być na bieżąco z siatkarskimi doniesieniami zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, stromy internetowej Kasztelana Rozprza oraz profilu Facebook.


Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *