SARS-CoV-2 w Mierzynie!!!

Jak czytamy na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Piotrkowie Trybunalskim, w dniu 15 sierpnia, podczas mszy świętej o godzinie 12,w kościele parafialnym w Mierzynie, przebywała osoba u której wyszedł pozytywny test na obecność Covid-19.

Cały komunikat poniżej:


Komunikat  
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w
wyniku dochodzenia epidemiologicznego stwierdzono, że na Mszy Świętej o godzinie
12:00 – Suma w dniu 15.08.2020 r. w Kościele w Parafii Katolickiej pw. Św. Mikołaja BW w Mierzynie uczestniczyła osoba z dodatnim wynikiem testu na SARS-CoV-2.
W związku z powyższym wszystkich, którzy brali udział w tym nabożeństwie prosimy o
obserwowanie swojego stanu zdrowia, szczególnie przy objawach grypopodobnych: podwyższona temperatura ciała, bóle mięśniowe, zanik smaku lub węchu.
W przypadku zaobserwowania w/wym. objawów do dnia 29 sierpnia 2020r. prosimy o
kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Piotrkowie Trybunalskim pod
numerami:
telefon alarmowy 661-616-805 lub pod numer telefonu PSSE w Piotrkowie Tryb. 44-647-76-26, 44-649-50-63, 44-647-64-98. Z uwagi na powagę sytuacji proszę wszystkich wiernych uczestniczących w Mszy Świętej w dniu 15.08.2020 r. o poważne potraktowanie komunikatu!


Piotr Skrobek

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *