Strażacy i policjanci z Rozprzy będą zbierać krew dla 11 letniej dziewczynki

11-letnia córka policjanta z bełchatowskiej jednostki potrzebuje krwi! Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę. Rozpoczął się właśnie pierwszy etap jej długotrwałego leczenia w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy ul. Spornej, na Oddziale Pediatrii, Onkologii i Hematologii.

Dziewczynka potrzebuje krwi o grupie 0RH+. Osoby, które chcą pomóc, a mają inną grupę krwi również mogą zgłaszać się, ponieważ krew jest potrzebna dla ratowania życia. Krew można oddać w punktach krwiodawstwa, ze wskazaniem na Ewę Kobylińską, podając nazwę szpitala: Uniwersytecki szpital Kliniczny przy ul. Spornej w Łodzi, Oddział Pediatrii, Onkologii i Hematologii. 

Akcja zbiórki krwi w Rozprzy odbędzie się 6 września 2020 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 na sali OSP Rozprza (ul. Rynek Piastowski 28) wszystkie osoby, które chcą i mogą pomóc będą wówczas mogły oddać krew.

Zostań ratownikiem życia – ODDAJ KREW!

Organizatorami zbiórki jest Ochotnicza Straż Pożarna w Rozprzy oraz Posterunek Policji w Rozprzy.

Adrian Nadajewski

Autor: Adrian Nadajewski

Cześć! Mam na imię Adrian. Jestem druhem w OSP KSRG Rozprza. Na stronie Rozprza.info będę publikował artykuły na temat naszej jednostki. Zajmuję się także administracją tego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *