Strażacy i policjanci z Rozprzy będą zbierać krew dla 11 letniej dziewczynki

11-letnia córka policjanta z bełchatowskiej jednostki potrzebuje krwi! Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę. Rozpoczął się właśnie pierwszy etap jej długotrwałego leczenia w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy ul. Spornej, na Oddziale Pediatrii, Onkologii i Hematologii.

Dziewczynka potrzebuje krwi o grupie 0RH+. Osoby, które chcą pomóc, a mają inną grupę krwi również mogą zgłaszać się, ponieważ krew jest potrzebna dla ratowania życia. Krew można oddać w punktach krwiodawstwa, ze wskazaniem na Ewę Kobylińską, podając nazwę szpitala: Uniwersytecki szpital Kliniczny przy ul. Spornej w Łodzi, Oddział Pediatrii, Onkologii i Hematologii. 

Akcja zbiórki krwi w Rozprzy odbędzie się 6 września 2020 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 na sali OSP Rozprza (ul. Rynek Piastowski 28) wszystkie osoby, które chcą i mogą pomóc będą wówczas mogły oddać krew.

Zostań ratownikiem życia – ODDAJ KREW!

Organizatorami zbiórki jest Ochotnicza Straż Pożarna w Rozprzy oraz Posterunek Policji w Rozprzy.

Adrian Nadajewski

Autor: Adrian Nadajewski

Cześć! Mam na imię Adrian. Jestem druhem w OSP KSRG Rozprza. Na stronie Rozprza.info będę publikował artykuły na temat naszej jednostki. Zajmuję się także administracją tego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *