Siatkarze Arcobaleno Kasztelan Rozprza wracają do gry

Już w najbliższą sobotę siatkarze Arcobaleno Kasztelan Rozprza wracają na parkiety II ligi. W pierwszym spotkaniu nasi siatkarze zmierzą się z zespołem MKS Bzura Ozorków.

Po kilkumiesięcznej przerwie powracają zmagania II ligi siatkówki mężczyzn. W najbliższą sobotę 26.09.2020 Arcobaleno Kasztelan Rozprza rozegra swoje pierwsze spotkanie w nowym sezonie rozgrywek. Pierwszym przeciwnikiem naszych siatkarzy będzie zespół MKS Bzury Ozorków. W poprzednim sezonie nasi siatkarze dwukrotnie zwyciężyli z ekipą z Ozorkowa 2:3 i 3:1. Skład zespołu z Ozorkowa został jednak mocno przebudowany. Pierwsze spotkanie tego sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie.

Mecz zostanie rozegrany na hali sportowej przy ul. Sportowej 12A. Początek o godzinie 18:00. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszych siatkarzy podczas sobotniego spotkania. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znaleźć można jak zawsze na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *