Kolejny weekend pełen siatkarkich emocji w Rozprzy

W najbliższą sobotę, 10 października siatkarze Arcobaleno Kasztelan Rozprza podejmować będą przed własną publicznością LKS LUKS Dobroń. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach trzeciej kolejki rozgrywek II ligi siatkówki mężczyzn. Po pierwszych dwóch kolejkach rozgrywek siatkarze z Rozprzy zgromadzili 5 pkt i zajmują 2 miejsce w tabeli. Zespół z Dobronia po dwóch kolejkach zgromadził 1 punkt i zajmuje 6 miejsce. Obydwa zespoły miały okazję rozegrać ze sobą kilka przedsezonowych spotkań kontrolnych, w tym jedno podczas wrześniowego turnieju Arcobaleno Cup. W każdym ze spotkań górą byli siatkarze z Rozprzy.

Mecz zostanie rozegrany na hali sportowej przy ul. Sportowej 12A. Początek o godzinie 18:00. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszych siatkarzy podczas sobotniego spotkania. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znaleźć można jak zawsze na naszej stronie internetowej oraz profilu Facebook.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *