Niepokonane Arcobaleno Kasztelan Rozprza zostaje liderem II ligi

Arcobaleno Kasztelan Rozprza kontynuuje swoją serię zwycięstw w  II lidze. W sobotnim spotkaniu przeciwko LKS LUKS Dobroń siatkarze z Rozprzy zwyciężyli 3:0.

W sobotę 10 października Arcobaleno Kasztelan Rozprza rozegrał kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi.  Tym razem przeciwnikiem zespołu był beniaminek rozgrywek LKS LUKS Dobroń. Siatkarze z Rozprzy przystąpili do spotkania w roli gospodarzy i szybko zaczęli wykorzystywać przewagę własnego parkietu. Konsekwentna gra w ataku pozwoliła siatkarzom z Rozprzy wypracować bezpieczną przewagę punktową i ostatecznie wygrać pierwszą i drugą odsłonę spotkania. W trzeciej partii siatkarze z Dobronia sprawili nieco więcej problemów Kasztelanowi, który jednak po zaciętej końcówce zwyciężył trzeciego i ostatniego seta spotkania.

Arcobaleno Kasztelan Rozprza 3:0 LKS LUKS Dobroń (25:18, 25:22, 27:25)

Zwycięstwo w sobotnim spotkaniu było już trzecim z rzędu, które Kasztelan odniósł w rozgrywkach. Jak dotąd siatkarze z Rozprzy pozostają niepokonani. Aktualnie z dorobkiem 8 punktów są liderem 3 grupy II ligi. Już za tydzień w wyjazdowym spotkaniu podejmą drużynę Hetman Włoszczowa. Wszelkie informacje na temat występów Kasztelana znaleźć można jak zawsze na stronie internetowej www.kasztelanrozprza.pl oraz profilu Facebook zespołu.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *