Arcobaleno Kasztelan Rozprza wciąż niepokonane

W meczu czwartej rundy rozgrywek II ligi Arcobaleno Kasztelan Rozprza zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z Hetmanem Włoszczowa. Po zaciętym pięciosetowym spotkaniu Siatkarze z Rozprzy zwyciężyli 3:2.

Siatkarze z Rozprzy rozegrali swoje czwarte spotkanie w ramach rozgrywek II ligi. W sobotę 17 października udali się na wyjazdowe spotkanie z Hetmanem Włoszczowa. Początek meczu przebiegł po myśli siatkarzy z Rozprzy, którzy pewnie zwyciężyli w pierwszym secie 20:25. W kolejnych dwóch partiach do głosu doszli jednak zawodnicy z Włoszczowej, którzy zdecydowanie poprawili jakość swojej gry. Pozwoliło to im zwyciężyć zarówno drugiego oraz trzeciego seta spotkania. W czwartej odsłonie spotkania znów lepsi okazali się siatkarze z Rozprzy zwyciężając 17:25. W tie-braku obie drużyny stoczyły zaciętą potyczkę, która zakończyła się ostatecznie zwycięstwem Kasztelana 13:15.

Hetman Włoszczowa – Arcobaleno Kasztelan Rozprza 2:3 (20:25, 25:21, 25:23, 17:25, 13:15)

Sobotnie spotkanie zakończyło się już czwartym zwycięstwem Arcobaleno Kasztelan Rozprza. Jak dotąd zespół z Rozprzy pozostaje niepokonany. Z dorobkiem 10 punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli II ligi. Już za tydzień siatkarze z Rozprzy na własnym parkiecie zmierzą się z zespołem Czarnych Rząśnia, czyli ubiegłorocznym zwycięzcą rozgrywek II ligi w grupie nr. 3.

Niestety podczas najbliższego spotkania siatkarze z Rozprzy nie będą mogli wspierać się dopingiem swoich kibiców. W związku z obostrzeniami wprowadzonymi na terenie całego kraju spotkanie z Czarnymi Rząśnia zostanie rozegrane przy pustych trybunach. Wszelkie informacje na temat nadchodzącego meczu znaleźć można na stronie internetowej www.kasztelanrozprza.pl oraz profilu Facebook klubu z Rozprzy.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *