Zmiana rozkładu jady. Kasztelan zamiast w Łęczycy zagra w Sieradzu.

Rozgrywki drugiej ligi gnają dalej. Arcobaleno Kasztelan Rozprza po delikatnych zmianach w kalendarzu rozgrywek zmierzy się w niedzielę z zespołem Tubądzin MOSiR Volley Sieradz. Mecz z drużyna z Łęczycy został przełożony na środę.

W najbliższy weekend zostanie rozegrana już 8 kolejka rozgrywek II ligi. Według planów Kasztelan miał zmierzyć się w niej z MMKS Lotnik Łęczyca. Jednak ze względu na prośbę zespołu z Łęczycy spotkanie zostało przełożone na środę 25 listopada. Nie oznacza to jednak, że siatkarze z Rozprzy będą odpoczywać. W najbliższą niedzielę Arcobaleno Kasztelan Rozprza zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Tubądzin MOSiR Volley Sieradz. Będzie to zaległe spotkanie 6-kolejki rozgrywek. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe. Miejscem zmagań będzie hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr. 10 w Sieradzu. Tak jak inne spotkania w dobie pandemii COVID-19 odbędzie się ono bez udziału kibiców.

Sobotnie spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Z dorobkiem 12 punktów zajmują trzecią oraz czwartą pozycję. W meczach 7-kolejki Arcobaleno Kasztelan Rozprza przegrało swojej pierwsze spotkanie ulegając SMS PZPS Spała I, natomiast zespół z Sieradza musiał uznać wyższość rywali z Ozorkowa.

Wyniki oraz podsumowanie niedzielnego spotkania jak zwykle znaleźć będzie można na stronie internetowej www.kasztelanrozprza.pl oraz na profilu Facebooku klubu z Rozprzy.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *