Auto dla OSP od ITD

Fiat Ducato Furgon z silnikiem 3.0 trafił do ochotników z Rozprzy.

30 listopada w Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Transportu Drogowego w Łodzi odbyło się długo wyczekiwane przekazanie auta dla Druhów z OSP Rozprza.

Przekazanie kluczyków oraz podpisanie dokumentów odbyło się w obecności Dyrektora WITD w Łodzi Pawła Onisk, doradcy Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego Pana Pawła Kowalczyka oraz prezesa OSP Rozprza Druha Andrzeja Barańskiego i Naczelnika Piotra Skrobka.

Pozyskane auto dla Druhów, to kolejny krok do przodu w związku z założoną grupa poszukiwawczo ratowniczą ale też do prowadzenia działań ratowniczych.

Auto teraz przejdzie gruntowną metamorfozę , która idzie bardzo sprawnie, a to za sprawą zaangażowaniu wszystkich druhów, oraz co najważniejsze ludzi z ogromnym sercem którzy wspierają strażaków.

Firma FelgaDo Przemysław Baranowski, Auto-Gum Mariusz Baranowski, AutoPark-Partner Włodzimierz Wachowicz, Auto Color Robert Radziszewski.

Avatar

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *