Strażacy podsumowali tydzień

Niespełna tydzień temu,do strażnicy w Rozprzy trafił nowy nabytek w postaci samochodu Fiat Ducato Furgon.

Samochód przekazany został z Wojewódzkiego InspektoratuTransportu Drogowego w Łodzi ,przez dyrektora Pawła Onisk oraz doradce Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego, radnego sejmiku województwa łódzkiego Pawła Kowalczyka.

Od pierwszego dnia druhowie zabrali się do pracy przy głębokiej metamorfozie auta.

Samochód został rozebrany na elementy aby mógł zostać położony nowy, oczywiście czerwony lakier. Tu ogromne podziękowania dla firmy AutoColor Robert Radziszewski za porady w pracach przygotowawczych oraz za podjęcie się położenia nowego lakieru.

Kolejne firmy które zaoferowały swoją pomoc to FelgaDo Przemysław Baranowski oraz Auto-Gum Mariusz Baranowski za wymianę oleju i filtrów w aucie.

Po ukończeniu remontów, strażacy już dziś mają zapewnione profesjonalne mycie tapicerki samochodowej i polerke lakieru od firmy Auto Park-Partner Włodzimierz Wachowicz.

Do strażaków wczoraj zawitała również kolejna firma która postanowiła wesprzeć ich ciężka pracę. Sklep internetowy Lulany.pl Piotr Krotkiewski zakupił i przekazał nowe atestowane lampy na przód do auta, aby nabrało jeszcze ładniejszego wyglądu.

Firma Łuk-Met Łukasz Biegański zaoferował renowacje felg.

Strażacy już dziś dziękują wszystkim którzy uczestniczą w tej metamorfozie auta i zapewniają że jeszcze w tym roku auto zostanie ukończone i będzie je można obejrzeć.

Avatar

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *