Akademicy z Torunia powalczą o punkty w Rozprzy

W sobotę 12 grudnia, Arcobaleno Kasztelan Rozprza zmierzy się na własnym parkiecie z AZS UMK Toruń. Kibice będą mogli przeżyć emocje spotkania dzięki transmisji zrealizowanej przez naszą redakcję.

W najbliższy weekend drużyna Kasztelana Rozprza podejmować będzie na własnym parkiecie siatkarzy AZS Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Toruniu. Sobotni mecz będzie drugim spotkaniem rundy rewanżowej. W pierwszej rundzie lepsi okazali się siatkarze z Rozprzy, którzy zwyciężyli w Toruniu 3:2.

Po rozegraniu 10 spotkań Kasztelan Rozprza zgromadził na swoim koncie 16 punktów i zajmuje 6 miejsce w tabeli. Ich najbliżsi przeciwnicy jak dotąd zdobyli 1 punkt i zajmują 10 miejsce w tabeli. Dzięki wsparciu redakcji Rozprza.info kibice siatkówki będą mogli obejrzeć transmisję spotkania.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia www.kasztelanrozprza.pl oraz profilu Facebook Arcobaleno Kasztelan Rozprza, gdzie znajdzie się podsumowanie oraz wynik sobotniego spotkania.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *