Kasztelan Rozprza bez punktów po meczu w Rząśni

W sobotę 16 stycznia Arcobaleno Kasztelan Rozprza zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z zespołem LKS Czarni Rząśnia. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 14 kolejki rozgrywek II ligi PZPS. Było to już druga konfrontacja obu zespołów w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu, które odbyło się w październiku 2020 roku, zwyciężył zespół Z Rozprzy.

W sobotnim spotkaniu od początku inicjatywę objęli gospodarze. Zespół Czarnych Rząśnia szybko zbudował kilku punktową przewagę, która pozwoliła im zwyciężyć pierwszą partię spotkania 16:25. Kolejne partie były nieco bardziej wyrównana, ale także zakończyły się zwycięstwem Czarnych.

Zwycięstwo Czarnych Rząśnia, nie pozwoliło im jednak poprawić swojej pozycji w tabeli. Po rozegraniu 14 spotkań z dorobkiem 25 pkt. zajmują 5 miejsce. Zawodnicy Kasztelana także nie zmienili swojej sytuacji, pozostając na 6 miejscu w tabeli.  Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany zawodnik Czarnych Rząśnia – Kamil Kosz.

Za tydzień zespół z Rozprzy zmierzy się na własnym parkiecie z MOSiR Volley Sieradz, natomiast drużyna z Rząśni rozegna wyjazdowe spotkanie w Ozorkowie.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *