Ponad 30 tys. zł. w sztabie WOŚP w Rozprzy

Strażacy z OSP Rozprza podliczyli już pieniądze w swoim sztabie.

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rozprzy, możemy śmiało powiedzieć że przejdzie do historii.

W sztabie 274 OSP Rozprza od godzin porannych kwestowało 30 wolontariuszy. Pomimo tego że aura na zewnątrz była typowa, jak na prawdziwą zimę przystoi, grupa młodych ludzi, nie zamierzała tak łatwo odpuścić. Z godziny na godzinę puszki robiły się coraz cięższe, co finalnie dało tą ogromną sumę.

Od godziny 15, w siedzibie sztabu zaczęła się transmisja online podczas której licytowano rzeczy, vouchery i różne podarunki, które przekazali wspaniali darczyńcy.

W przerwie pomiędzy licytacjami, można było wysłuchać i obejrzeć wspaniały koncert w wykonaniu Oliwi Łubowskiej.

Najwyższymi sumami wylicytowanymi podczas 29 finału WOŚP w Rozprzy, były rękawice i koszulka MMA Mameda Khalidova która osiągnęła kwotę 3800, oraz dzienny pobyt na stanowisku wójta Gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka, za rekordową sumę 5000 zł.

Orkiestrowe granie zakończyło się o godzinie 20.

Pomimo tego, że ten finał WOŚP był szczególny ze względu na obostrzenia związane z pandemią, to kwota którą udało się zebrać do puszek, oraz podczas licytacji osiągnęła kolejny rekord jaki odnotowano w tym sztabie.

Zadeklarowana kwota sztabu 274 która została przekazana na konto WOŚP, to 37 397, 60zł.

Jest to kosmiczna kwota którą udało się uzbierać dzięki wszystkim, którzy postanowili wesprzeć tegoroczną letnią zadymę w środku zimy.

Organizatorzy dziękują wszystkim za wsparcie 29 finału WOŚP i już planują jubileuszowy 30 finał WOŚP.

Avatar

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *