Kasztelan rozpoczął walkę w fazie play-out

W ostatni weekend siatkarze Arcobaleno Kasztelan Rozprza rozpoczęli walkę w fazie play-out. Przeciwnikami zespołu była drużyna AZS UMK Toruń.

Stawką fazy play-out jest utrzymanie się w rozgrywkach II ligi siatkówki mężczyzn PZPS. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech wygranych meczów. W sobotę oraz niedzielę zespoły z Rozprzy i Torunia rozegrały pierwsze dwa spotkania. Gospodarzem spotkań była drużyna z Rozprzy.

W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się goście z Torunia, którzy po czterosetowym pojedynku zwyciężyli 3:1. W niedzielę, siatkarze z Rozprzy wzięli rewanż na akademikach z Torunia zwyciężając drugie spotkanie serii 3:1. Po pierwszym weekendzie rozgrywek w rywalizacji do trzech zwycięstw mamy więc remis 1:1.

Mecz nr 1: Arcobaleno Kasztelan Rozprza 1:3 AZS UMK Toruń (22:25, 23:25, 26:24, 23:25)
Mecz nr 2: Arcobaleno Kasztelan Rozprza 3:1 AZS UMK Toruń (17:25, 26:24, 28:26, 25:17)

Stan rywalizacji w fazie play-out:
Arcobaleno Kasztelan Rozprza 1:1  AZS UMK Toruń

Już w najbliższy weekend rywalizacja przeniesie się do Torunia. Tam zespoły rozegrają kolejne dwa spotkania.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *