“Kasztelan” zaczyna rozgrywki w III lidze

W najbliższą sobotę Madej-Bud Kasztelan Rozprza przed własną publicznością zainauguruje rozgrywki siatkarskiej III ligi. Pierwszym przeciwnikiem zespołu z Rozprzy będzie drużyna KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki.

Po ponad półrocznej przerwie powracają rozgrywki III ligi siatkówki mężczyzn. Siatkarze Madej-Bud Kasztelan Rozprza rozpoczną zmagania w lidze od spotkania z KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 18:00 na hali sportowej w Rozprzy przy ul. Sportowej 12A. Spotkanie zostanie rozegrane przy udziale publiczności.

Równocześnie do rywalizacji przystępuje pozostałe osiem innych zespołów biorących udział w rywalizacji III ligi w województwie łódzkim. Pozostałem mecze pierwszej kolejki rozgrywek przedstawiają się następująco:

  • SMS PZPS Spała III – Volley MOSiR Sieradz
  • Volley Team Żychlin – UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
  • Skra II Bełchatów – Volley Radomsko
  • Wifama Łodź – Volley Żelazny Opoczo

(Materiały do artykułu zostały pobrane ze strony internetowej Madej-Bud Kasztelan Rozprza).

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *