Pierwsze zwycięstwo Kasztelana

Za nami druga runda rozgrywek III ligi. Siatkarze z Rozprzy podejmowali przed własną publicznością wychowanków Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Spały.

W sobotę 23 października na hali sportowej w Rozprzy rozegrane zostało spotkanie drugiej kolejki rozgrywek III ligi siatkówki mężczyzn w województwie łódzkim. Na przeciw siebie stanęły zespoły Madej-Bud Kasztelan Rozprza i SMS PZPS Spała III. Po czterosetowym pojedynku lepszy okazał się zespół z Rozprzy, zwyciężając spotkanie 3:1.

Było to pierwsze zwycięskie spotkanie Kasztelana w tym sezonie. W przyszłym tygodniu Madej-Bud Kasztelan Rozprza zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Volley Team Żychlin.

(Artykuł pobrano ze strony internetowej Madej-Bud Kasztelan Rozprza).

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *