Zapraszamy na wycieczkę do muzeum lodów w Piotrkowie

Muzeum Ziemi Rozprzańskiej organizuje wyjazd do muzeum lodów, które mieści się w Piotrkowie Trybunalskim – Kamienie Pingwin Lody Rzemieślnicze. Prowadzi pani Blanka Strzelczyk. Pani Blanka zaprasza nas w samo południe (godz. 12:00) 07 listopada 2021 r. (niedziela). Nie ponosimy żadnych kosztów (bilety GRATIS!). Żeby zminimalizować koszty, do Piotrkowa Trybunalskiego dojeżdżamy we własnym zakresie. Muzeum mieści się w Rynku Trybunalskim. Spotykamy się więc po środku Rynku o godz. 11:45, 07 listopada 2021r. Wszystkich chętnych, którzy chcą zwiedzić to bardzo ciekawe miejsce, prosimy o kontakt telefoniczny (Robert Kabziński nr tel. 508-343-025). Będziemy prowadzić zapisy, żeby zorientować się jakie jest zainteresowanie. Do muzeum możemy wejść w grupach około dwudziestopięcio osobowych. Liczę na duże zainteresowanie szczególnie dzieci – czeka na Was wiele niespodzianek. Mam nadzieję, że dużą grupą odwiedzimy to niepowtarzalne w skali kraju muzeum

Wyjazd organizowany jest w ramach działań podejmowanych przez Muzeum Ziemio Rozprzańskiej i Stowarzyszenie Rozprzanie.pl na zaproszenie Muzeum Lodów – Kamienie Pingwin Lody Rzemieślnicze i Fundacji Pingwinek.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *