Siatkarze z Rozprzy zwyciężają w Żychlinie

W sobotę 30 października siatkarze Madej-Bud Kasztelan Rozprza rozegrali wyjazdowe spotkanie w ramach trzeciej kolejki rozgrywek III ligi siatkówki mężczyzn. Przeciwnikami siatkarzy z Rozprzy był zespół Volley Team Żychlin.

Kasztelan Rozprza rozegrał pierwsze wyjazdowe spotkanie w ramach rozgrywek III ligi. Przeciwnikiem Kasztelana byli ubiegłoroczni zwycięzcy rozgrywek III ligi Volley Team Żychlin. Spotkanie od początku dostarczyło zgromadzonym kibicom wiele emocji. Lepsze otwarcie zaliczyli gospodarze zwyciężając pierwsza partię 25:21. W kolejnych partiach lepiej radzili sobie siatkarze z Rozprzy. Pozwoliło im to zwyciężyć w kolejnych partiach spotkania i zakończyć spotkanie zwycięstwem 3:1

Sobotnie spotkanie było także memoriałem Krzysztofa Falkowskiego. W związku z tym organizatorzy postanowili wyróżnić najlepszych zawodników w każdej z drużyn. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano przyjmującego Kasztelana Rozprza Kacpra Turowskiego. Najlepszym rozgrywającym wybrano siatkarza z Rozprzy Piotra Dłubakowskiego. Najlepiej punktującym siatkarzem został atakujący zespołu z Żychlina.

Materiały do artykułu pobano ze strony internetowej Madej-Bud Kasztelan Rozprza.


Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *