Konkurs plastyczny pt. “Rozprzańska Matka Życia – Nasza Mama”

Kilka tygodni temu, Rada Parafialna działająca przy parafii Nawiedzenia NMP w Rozprzy ogłosiła konkurs plastyczny pt. “Rozprzańska Matka Życia – Nasza Mama”. Wczoraj, 14 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie dyplomów, wyróżnień, nagród i upominków.

Do konkursu zgłoszono ponad 40 prac. Jury wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii pierwszej, (klasy I – IV) pierwsze miejsce zajęła Pola Sowa, drugie miejsce Hana Grabowska, a miejsce trzecie Kacper Odrzywół. W kategorii drugiej, (klasy V – VIII) pierwsze miejsce zajęła Julia Kaźmierczak, drugie miejsce Justyna Reszka, a miejsce trzecie Nikola Nicińska. W kategorii osób dorosłych nagrodę otrzymała Pani Ilona Stępień. We wszystkich kategoriach wiekowych zostały także przyznane wyróżnienia, a każdy z uczestników konkursu otrzymał słodki drobiazg.

Prace, które brały udział w konkursie, przez kilka najbliższy dni możemy oglądać w bocznej nawie rozprzańskiego kościoła.


Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *