II edycja biegu “Niepodległa 10” – Lubień 13. X 2019 r.

Zapisy na II edycję biegu “NIEPODLEGŁA 10” – Lubień 13. X 2019 r.

Zapraszamy serdecznie do zapisów na II edycję biegu “NIEPODLEGŁA 10” – Lubień 13. X 2019 r., które odbywają się po przez wpłatę 30 zł na konto Banku Spółdzielczego Ziemi Piotrkowskiej nr konta. 47 8973 0003 0010 0000 0130 0001 koniecznie z dopiskiem „NIEPODLEGŁA 10”.
Zgłoszenia do dnia 4 października 2019 r. włącznie. Decyduje zaksięgowana kwota na koncie.
Więcej na temat biegu, trasy, lokalizacji, nagrodach i sponsorów znajdą Państwo na oficjalnej stronie na portalu Facebook: https://www.facebook.com/niepodlegla.10/

W zeszłym roku OSP Rozprza i Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Piotrków Trybunalski chcąc uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowało bieg leśny NIEPODLEGŁA 10. Impreza składała się z dwóch części. Najpierw w szranki stanęli rowerzyści, a następnie dystans 10-ciu kilometrów pokonali biegacze. Obydwie konkurencje odbywały się na terenie lasu położonego w obrębie miejscowości Lubień.

Mimo, że bieg organizowany był po raz pierwszy, cieszył się dość sporym zainteresowaniem. Już w zeszłym roku biegacze i rowerzyści wykazywali chęć wzięcia udziału w kolejnych edycjach NIEPODLEGŁEJ 10. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób, które chętnie biegają, 13 października bieżącego roku odbędzie się druga edycja biegu.

Jak wskazuje nazwa biegu, dystans wynosić będzie 10 km. Obecnie trwają prace nad wytyczeniem trasy, sporządzeniem mapek i dopinane są kwestie organizacyjne. Na profilu Facebookowym wydarzenia NIEPODLEGŁA 10 możemy dowiedzieć się w jaki sposób należy zgłosić swój akces w biegu i przeczytać regulamin.

Jak się dowiedzieliśmy, do organizatorów dotarły już pierwsze zamówione na bieg nagrody w postaci pucharów i dyplomów. Pierwszy raz w tym roku, nagrodzimy okolicznościowymi pucharami najmłodszego i najstarszego uczestnika tego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyścigu rowerowym (rajdzie) i biegu NIEPODLEGŁA 10 !!!

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z zeszłorocznej edycji biegu.


Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Komentarze do “II edycja biegu “Niepodległa 10” – Lubień 13. X 2019 r.”

  1. Pingback: rozprza - rozprza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *