Biuro rachunkowe, księgowość i rozliczenia Wozniakiewicz.net Rozprza ul. Polna 2R

Konsultacje, doradztwo i bieżąca obsługa księgowa, które zapewnią terminowe rozliczenia i prawidłowe funkcjonowanie Twojej firmy.

Proponujemy Państwu usługi księgowe, kadrowe jak również pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej i pozyskiwaniu dotacji. Obsługujemy małe i średnie firmy. Jesteśmy skoncentrowane na prowadzeniu konsultacji oraz doradztwie dla młodych i powstających działalności gospodarczych.

Firma posiada wykupione dobrowole ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Zawodowej w zakresie uproszczonej księgowości i obsługi kadrowo-płacowej oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC dotyczące ksiąg rachunkowych.

Nasze biuro rachunkowe charakteryzuje kompetentną kadrą oraz wysoką jakością wykonywanych usług, rzetelnością oraz terminowością. Doceniając czas naszych Klientów oferujemy konsultacje na miejscu w biurze Rozprzy oraz Bełchatowie lub też za pomocą Internetu – bez konieczności fatygowania się osobiście.

Wiemy, że wzajemny szacunek, zaufanie i rzetelnie prowadzona księgowość są gwarantem długotrwałej współpracy. Zapraszamy serdecznie.

Marta Woźniakiewicz KONSULTACJE
Marta Woźniakiewicz
biuro@wozniakiewicz.net
(+48) 536 987 850

magister:
  – Prawo podatkowe i rachunkowość

licencjat:
  – Finanse i rachunkowość
  – Zarządzanie zasobami ludzkimi
Ewa Zasada BIEŻĄCA OBSŁUGA
Ewa Zasada
biuro@wozniakiewicz.net
(+48) 537 068 003

magister:
  – Zarządzanie i marketing w zakresie
    finansów, ubezpieczeń i bankowości

licencjat:
  – Finanse i bankowość w zarządzaniu
Aleksandra Wiśniewska DOKUMENTACJA
Aleksandra Wiśniewska
biuro@wozniakiewicz.net
(+48) 536 987 850

magister:
– Prawo zatrudnienia – kadry i płace

licencjat:
  – Finanse i rachunkowość

Zapraszamy do kontaktu przez

stronę www:
http://wozniakiewicz.net/

lub nasz facebook:
https://www.facebook.com/wozniakiewicz.net/

Powyższy wpis jest artykułem sponsorowanym wg cennika naszego portalu (100 zł za wpis aktywny do końca roku). Dochód przeznaczony na cele statutowe. Chciałbyś zlecić podobny? Napisz na kontakt@rozprza.info lub skontaktuj się przez https://www.facebook.com/rozprza.info/

Łukasz Woźniakiewicz

Autor: Łukasz Woźniakiewicz

Cześć! Mam na imię Łukasz i od urodzenia mieszkam w Rozprzy. Zawodowo zajmuję się programowaniem, marketingiem, reklamą i widocznością firm w internecie. Jestem także, ochotniczym strażakiem w OSP Rozprza. Wolny czas dzielę między dwie małe córki, żonę oraz kilka pobocznych projektów online jak Rozprza.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *