Schody Drewniane na zamówienie BEST-WOOD Mzurki Piotrków Bełchatów

Od lat zajmujemy się produkcją drewnianych schodów i parapetów. Jesteśmy solidną i doświadczoną firmą, która stawia na rozwój i innowacje w swojej dziedzinie. Realizujemy klasyczne zlecenia ale i podążamy za duchem czasu i modernizujemy swoją ofertę. Urozmaicamy design i wykorzystujemy nowe materiały. Zrealizujemy dla Klienta każde zlecenie w zakresie swojej działalności. Doradzamy, ale i spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Wykorzystujemy wysokiej jakości surowce i materiały, a zatrudniamy wyłącznie solidnych pracowników.

Kochamy swoją pracę, a drewno jest surowcem, który uwalnia wyobraźnię i pozwala się wykorzystywać na różne sposoby. Dzieki temu nieustannie tworzymy swoją ofertę.

SCHODY NA KONSTRUKCJI SAMONOŚNEJ – zobacz galerię

Schody samonośne nie przenoszą obciążenia na elementy zewnętrzne, lecz każdy stopień stanowi podporę dla następnego. Taką konstrukcję można dopasować do każdego pomieszczenia, aby pięknie się z nim komponowała i robiła wielkie wrażenie wśród gości.

Zalety:
● Oszczędność przestrzeni
● Lekka konstrukcja
● Szybki montaż
● Efektowny wygląd

SCHODY OBKŁADANE NA BETON – zobacz galerię

Tworzymy najwyższej jakości schody obkładane na beton z pięknym wykończeniem. Konstrukcja ta cechuje się przede wszystkim wygodą, jak i solidnością.

Tworzymy najwyższej jakości schody obkładane na beton z pięknym wykończeniem. Konstrukcja ta cechuje się przede wszystkim wygodą, jak i praktycznością – obciążenia nie są jej straszne. W celu dodania schodom elegancji i uroku oferujemy profesjonalne wykończenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę.

Zalety:
● Wytrzymałość
● Praktyczność
● Wygoda

BALUSTRADY – zobacz galerię

Bezpieczeństwa nigdy za wiele! Oprócz schodów oferujemy Państwu wykonanie zarówno pięknych jak i praktycznych balustrad, które wkomponują się w wystrój w każdym domu.

Bezpieczeństwa nigdy za wiele! Oprócz schodów oferujemy Państwu wykonanie zarówno pięknych jak i praktycznych balustrad, które wkomponują się w wystrój każdego domu. Metalowe, drewniane, szklane… moglibyśmy tak długo wymieniać. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru materiału – skontaktuj się z nami, z przyjemnością udzielimy fachowej porady.

Zalety:
● Bezpieczeństwo
● Elegancja
● Możliwość wkomponowania w każde wnętrze

PARAPETY – zobacz galerię


Parapety stanowią bardzo ważny element wystroju mieszkania. Oprócz funkcjonalności, bardzo ważny jest ich aspekt wizualny. Nasza firma wykona parapety, które  stworzą z Państwa oknami jedną spójną kompozycje. Całość będzie służyć przez wiele lat a do tego pięknie wyglądać.


TELEFON

512 220 767

EMAIL

biuro@best-wood.net

LOKALIZACJA

Mzurki 32A, 97-371 Wola Krzyszt.

GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt. 09.00-17.00

Powyższy wpis jest artykułem sponsorowanym wg cennika naszego portalu. Dochód przeznaczany jest na cele statutowe. Chciałbyś zlecić podobny? Napisz na kontakt@rozprza.info lub skontaktuj się przez https://www.facebook.com/rozprza.info/

Łukasz Woźniakiewicz

Autor: Łukasz Woźniakiewicz

Cześć! Mam na imię Łukasz i od urodzenia mieszkam w Rozprzy. Zawodowo zajmuję się programowaniem, marketingiem, reklamą i widocznością firm w internecie. Jestem także, ochotniczym strażakiem w OSP Rozprza. Wolny czas dzielę między dwie małe córki, żonę oraz kilka pobocznych projektów online jak Rozprza.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *